Brutti, sporchi e cattivi vol.1

Autor: über borkoś, Gatunek: Przekład, Dodano: 07 stycznia 2019, 19:28:42

Komentarze (34)

  • fajne:)
    przynajmniej jestem dziewczyną, ale z nadprogramowymi kilogramami :P



  • ale dlaczego ja????!!!!!!
    :(

    a kim jest lato?
    Grzesiek Lato? czy on wie, że tu występuje?


    jak nazywa sie przedstawiona na zdjęciu gra?





    dość ciekawa...


  • a ja jestem małą dziewczynką i starym dziadem!
    nie, no!
    mogę być tą grą na przykład :-/

    PROTESTUJĘ!
    proszę mnie gumeczkom ciach ciach wymazać!




  • ta gra to Tryktrak

    • julka d
    • 07 stycznia 2019, 20:23:39

    to bagamo :)

    • julka d
    • 07 stycznia 2019, 20:24:44

    ja znam pod nazwą bagamo:)

    • Chloe -
    • 07 stycznia 2019, 20:26:51

    "Odrażający, brudni, źli", "Brutti, sporchi e cattivi", to tytuł doskonałego włoskiego filmu (do obejrzenia w klubach). Czy nawiązuje? Raczej nie, lecz drzemie
    w ilustracji ledwie uchwytne zakamuflowane prawdopodobieństwo.



  • obie nazwy prawidłowe :)
    prawie, bo powinno brzmieć baggamon :)

    dziękuję!


  • a ja jestem "Kokuś" ?



  • to zdrobnienie od kokainisty xD


    poza tym autor niepotrzebnie sie podlizuje, albo i potrzebnie...



  • szkoda, że się autor sam, nie pokazał, w takim zacnym gronie, hehe,
    bo jest pewnie capo di tutti capi z wypalonym przez wapno okiem
    i najpierw by się przydało jakieś ostrzeżenie
    że publikacja zawiera drastyczne elementy ;)
    a lato to chyba sum(m)er

  • a bruno mi szorty zasłonił, żesz :P

  • Ja z Ciko, jak bracia jednojajowi :)

  • Jeszcze dodam, że Jaroc robi tutaj za motyw przewodni :)

  • a ja taka smutna w żółtych laczkach ? zapatrzona w podłoże ? ... och uber !!!

  • no, jaroc rządzi, nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać ;)




  • oł noł!
    to ja jestem dwa razy stary dziad!
    mam nadzieję, że dorwie cię jakaś moja koza i nogi z dupy poyrywa!!!!!


    :-/
    :-/
    :-/
    :-/
    :-/
    :-/





  • ej, ciko a dostaw se literke P xDDDDD

    a kto jest lato?
    ciągle nie wiem :-/


  • Wam również miłego wieczoru!

  • Ale trzeba przyznać, że widać tu artyzm fotografa , taką chwilę złapać to jest sztuka , takie zdjęcia wygrywają konkursy fotograficzne

  • głaskanie po pleckach :)

    • ZiKo .
    • 08 stycznia 2019, 08:03:12

    A Ty NN przestaw se literki, to będziesz multiplikacją wysokobiałkową :D

  • CI
    p
    KO

    naprawdę powtarzasz po jarockim?
    ale naprawdę?
    masz ponad 400 tekstów!
    i powtarzasz po jarockim?!

    chyba, że sam jesteś jarockim.


    ludzie ciągle mnie rozczarowywują.
    dlaczego?



    • ZiKo .
    • 09 stycznia 2019, 08:27:07

    A Ty po kim powtarzasz? Bo nie pamiętam, żebym ci kiedykolwiek wlazł z butami w rzodkiewki? Czy może wlazłem?
    I nie myl akcji z reakcją, bo to nie ja zacząłem tą głupią zabawę w... kalambury.
    A jeśli chcesz mnie bliżej poznać, to się przedstaw, bo jesteś tutaj anonimowa... jak Jarocki.
    Abo napisz 400 tekstów.

    • ZiKo .
    • 09 stycznia 2019, 08:35:31

    453 dla ścisłości, nie licząc tych usuniętych A usunąłem kiedyś cały miesiąc (i to był chyba najlepszy m-c w moim pisaniu), żeby przypadkiem nie wziąć udziału w konkursie organizowanym cyklicznie przez Alxa. To była reakcja na akcję Coco, która mi to pamięta do dzisiaj. Ty jesteś na krótko za portalu, żeby wiedzieć takie rzeczy.
    Baw się dobrze, a najlepiej w poetyzowanie - wtedy (Twój) świat będzie piękniejszy.

    • ZiKo .
    • 09 stycznia 2019, 08:36:16

    *za krótko na




  • Zbysiu,
    masz bardzo dobre teksty, a powtarzasz głupoty po jarockim o gnidzie :/
    nie rozumiem dlaczego podpierasz się właśnie jarockim?


    mój żart był zabawny.
    mój żart był oryginalny.
    mój żart nie był obraźliwy.
    mój żart był Mój.

    A Twój Zbysiu?
    kopia kopii,
    ale nie warto kruszyć kopi...

    Wiedz, że jest mi przykro.



    • ZiKo .
    • 09 stycznia 2019, 09:44:30

    i nie pomyślałaś, że Twój przezabawny i oryginalny żart zgrabnie się pisuje w oryginalny i zabawny sposób portalowego bycia kolegi Jarockiego? i może być mi przykro jeszcze bardziej?

    • ZiKo .
    • 09 stycznia 2019, 09:52:30

    Stałaś się niewinną ofiara swojego cudownego żartu. Biedactwo, nawet nie wiem, jak masz na imię... A może Jasio albo Je(r)ży?


  • zauważ Zbyniu, proszę, że nikt nie podaje swoich danych z wyjątkiem kilku, może, osób.
    Nie, nie mam na imię Jerzy ani Jasio. Nie posiadam innych męskich imion.
    Mam nadzieję, że nie jesteś tym faktym rozczarowany :]

    Popraw się Zbysiu...



    • ZiKo .
    • 09 stycznia 2019, 10:37:16

    W czym mam się poprawić... Anonimku?



  • ok, niech sobie będę anonimkiem...


    :/


  • dobre. Król Słońce wyciąga właśnie prawą rękę w celu zbicia czarnych pionów przeciwnika. (2 piony muszą znajdować się w domu białych, bo widać tylko 13)
    zaś prawa noga szykuje się do jednoczesnego kopnięcia przelatującej szmacianki :)

  • a gra nazywa się tryktrak. to jest polska nazwa, nie ma innych w języku polskim, chyba że u czubków :)