Kto nie skacze jest pedałem

Autor: über borkoś, Gatunek: Poezja, Dodano: 06 czerwca 2018, 10:23:10

Komentarze (44)

    •    
    • 06 czerwca 2018, 12:18:53

    Umarł, nie umarł. Zrobił miejsce i rozwiał się w ciszy, choć czasem z niepokojem obserwuje święte obrazy w starych kościołach, w które ochoczo, z nadmierną łatwością oraz pasją, wnikają ciemne moce jak brudne bańki mydlane, czyhające na młode, mdlejące przy konfesjonale labilne duszyszki, chcące splamić spowiadającą się biel, rozstrojoną mdlącą wonią kwiatów i majestatycznym tonem kapłana. Na to wszystko spogląda gołąb przez witraż i sra na wieżyczkę.

  • W konfesjonale żyje Bóg.

    •    
    • 06 czerwca 2018, 12:34:17

    (w konfesjonale pierdzi ksiądz)

  • Sypnął się deszcz Bogów, na pogrzebie boga, który nie przeżył życia.

  • W tabernakulum jest Bóg.

    •    
    • 06 czerwca 2018, 13:25:05

    Pierdzielisz nadęte kocopoły Borkoś, choć mem nawet śmieszny. Złap swojego boga za nogę i połaskocz chwilę, a może poczujesz, że żyje i ma się całkiem nieźle. Czy masz coś do osób homoseksualnych? Czy Ty wiesz ilu Twoich kumpli, z którymi się witasz codziennie, jest krypto? Oficjalnie, co dwudziesty facet się przyznaje, a ilu jest takich, którzy się boją i milczą? Poluzuj, bo jeszcze kiedyś dziecko Ci się takie urodzi.

    •    
    • 06 czerwca 2018, 13:27:50

    Valerko, Bóg jest wszędzie (gdzie nie spojrzysz)

  • Głupkowata ta valeria.
    Piotrek Wu, jełop w klapkach.

    •    
    • 06 czerwca 2018, 14:29:54

    Podskakuj Janie, jeśli tego nie zrobisz, twardy Borkoś miękką faję Ci dorobi.

  • Przewietrzyłeś już ten portal, jełopie Wu, usuwając zeń ponad 700 pudów swojego łajna. Obiecałeś, że sam za łajnem podążysz. Czas.

    •    
    • 06 czerwca 2018, 14:49:11

    Trzeba robić miejsce, trzeba. Niczego nie obiecywałem. Jeszcze chwilkę się Tobie poprzyglądam pajacu. Podskakuj. Liczę, że może wypadnie Ci jakaś łacińska sentencja, mentalny wieśniaku.

  • Invidit stultus amynthas! Hihihihi! Podążaj za swoim łajnem, jełopie. Podążaj w klapkach.

    •    
    • 06 czerwca 2018, 15:03:17

    O, jednak posłuszny jesteś histeryczny śmieszku.

  • O, jednak pokorny jesteś, jełopowaty łajnokleto.

    •    
    • 06 czerwca 2018, 15:12:27

    I proszę, nawet słowotwórstwo Ci się odpaliło. Jak chcesz, to potrafisz. A pamiętasz jak na nieszufladzie pisałeś takie ładne, długie poematy? O tutaj jeden: http://nieszuflada.pl/klasa.asp?idklasy=154821&idautora=12830&rodzaj=1

    Czemu zaprzestałeś?

  • Śliczności. Ale nie dla ciebie, jełopie w klapkach.

    •    
    • 06 czerwca 2018, 15:18:29

    Zdaje się, że adresat nie docenił Twojej laurki. Było Ci przykro?

  • Zagadka:
    Siedzi w klapkach i snuje?

    •    
    • 06 czerwca 2018, 15:23:48

    - pyta głupi Jasio

  • Uchodzi jełop w klapkach.
    Odechciało się snuć?

    •    
    • 06 czerwca 2018, 15:30:34

    Taka drętwa puenta? Wątpliwe poczucie humoru. Myślałem, że więcej z siebie wykrzesasz pajacu.

  • Dla ciebie, jełopie?
    A snuć się odechciało, nie? Hihihihi!

    •    
    • 06 czerwca 2018, 15:50:08

    Pewnie, że się odechciało. Przecież leżącego się nie kopie, nawet miękkim klapkiem się go nie tyka. Może twardy Borkoś miękką faję Ci dorobi później. Buziaczki

  • Miękki jełop.

  • haha, czyli Jurek to pederasta. no no, to wiele wyjaśnia.

  • teraz wiadomo, dlaczego za tym młodym dewiantem się tu ciągle uganiasz. za tym z kaczuszką w awatarze, co opisuje, jak loda robi wieczorami w parkach miejskich. nagrzałeś się na wykolejeńca.

    ale Jurek, przyznać trzeba, że kryptogej z ciebie doskonały. maskujesz się perfekcyjnie. gdyby Piotrek nie odkopał tego starego utworu, to nikt by nie wyniuchał, że jesteś pędzlem.

    Jurek, ty wstrętna cioto.



  • ale on się za dziewczynami ogląda i chce mieć gromadkę dzieciaków:)

  • gdzie to wyczytałaś? na pudelku? za dziewczynami się ogląda, za dziewczynami z dyndającym kabanosem między nogami. wszystko się wyjaśnia. dał się poznać na portalu jako zagorzały zwolennik ruchu imigracyjnego z Afryki. pewnie czarna laga degeneratowi się marzy.

  • Głupkowata ta valeria.

  • Jurek ty obleśny pedale.

  • nie raz zaczepiał tutaj dziewczyny.

    •    
    • 06 czerwca 2018, 18:50:07

    Nikogo nie powinno interesować do którego portu Jan wpina kabelek. Tamten tekst napisał Jacentemu Dehnelowi. Chciał sparodiować jego styl. Uznał, że to będzie takie bardzo zabawne, ale zrobił to na tyle nieudolnie, że ludzie się nie poznali.




  • kto nie skacze z wieżowca
    i nie pije z kufla browca
    ten pedau








  • ta tańczy:)

    •    
    • 06 czerwca 2018, 20:11:55

    Niech ktoś puści Lecha Janerkę, to o Rowerze, tylko tak, żeby wszyscy słyszeli.



  • ja nerka ja nerka
    ty wątroba

    •    
    • 06 czerwca 2018, 21:30:12

    Sory, ale nerka nie decyduje. Cofasz się o dwa pola



  • sorry, ale nie masz racji.

    •    
    • 07 czerwca 2018, 15:38:41

    I może dobrze jej nie mieć?



  • Serduszko, to zależy od kontekstu.


    •    
    • 07 czerwca 2018, 18:35:00

    Bywa tak, że jak ktoś ma rację, to robi się dziwnie przykro. Zauważ, że na różne pytania sprawdza się odpowiedź: bo to cię trzyma na tym poziomie znajomości faktów, bo skoro trzymasz się kurczowo takiego myślenia, znaczy się, że jeszcze nie znasz tego, tamtego itd., a ogląda się świat zza tylu szkiełek, więc przecież na tylu etapach, na tak wielu płaszczyznach, może coś pójść nie po myśli, zagubić się, że człowiek ma prawo uznać i sądzić, że ma rację, bo spójne jest to z jakimś lokalnym systemem, np. aparatem myślenia człowieka. Co więcej, inni też mogą tak pomyśleć, że jest to prawda globalna. W ten sposób wszyscy mogą być w błędzie. Każdą sprawę można rozpatrywać na wielu różnych poziomach. Na jednym można mieć jakąś rację, ale na pozostałych już nie. I przyjdzie taki, który powie, że prawda leży po środku, ale sam również jej nie wyznaczy precyzyjnie. Jawa jest wyspą snu, choć wiele sposobów myślenia ma praktyczne zastosowanie, podobnie jak geometria euklidesowska sprawdza się na tablicy szkolnej, i można z tego coś zbudować w mniejszej skali, ale na kosmicznych odległościach rozpadają się te struktury, i wcale sumy kątów wewnętrz nie mają 180 stopni, gdyż uniemożliwia to charakter przestrzeni, w której żyjemy. Cisza jest dobra, bezruch. Z nich można wyciągnąć najwięcej, niezależnie od kontekstu.

    https://www.youtube.com/watch?v=9AqonR1gXrU


  • robi się dziwnie przykro, bo wychodzimy na idiotów? O to chodzi?
    Może zdarzyć się tak, że nikt nie ma racji, co nie znaczy, że wokół sami debile.

    Ok. Serduszko, wygrałeś!
    Zgarnąłeś całą pulę nagród :)

    have nice day!






    •    
    • 07 czerwca 2018, 19:19:45

    W każdej chwili można odejść od gry. Może to jest najistotniejsze. Hej